menu
 • Vyhledávání
 • Tisk

  • L D M investuje do zlepšení efektivity řízení a zákaznického servisu
   Společnost L D M , spol. s.r.o., významný producent průmyslových armatur s dlouhodobou historií výroby v České Třebové zahájila počátkem října 2013 projekt, jehož cílem je zlepšení ekonomiky výroby a také schopnosti L D M plnit zakázky podle potřeb a přání zákazníků. Partnerem projektu je společnost LOGIS, která poskytne expertní služby a pokročilé plánovací technologie.
  • Meopta-optika zaostřuje svou pozornost na plánování výroby
   Snaha zvýšit vlastní konkurenceschopnost je hlavním účelem projektu pokročilého plánování výroby (APS), který na počátku června 2013 zahájila společnost Meopta-optika, s.r.o. Projekt bude řízen implementačním partnerem, firmou LOGIS.
  • Výrobní závod švýcarské společnosti Ammann v Novém Městě nad Metují bude efektivněji řídit svou výrobu
   Vedoucí stavební dodavatel pro stroje, systémy a služby s klíčovými kompetencemi v oblasti asfaltu a pro celosvětové silniční stavitelství. Tak sama sebe charakterizuje švýcarská společnosti Ammann Group Holding AG, jejíž součástí je i český výrobní závod Ammann Czech Republic a.s. (do roku 2005 STAVOSTROJ, a.s.), který se specializuje na výrobu hutnících strojů – různých typů ...
  • Projekt společnosti LOGIS podpoří flexibilitu a zvýší provozní efektivitu výrobce důlních lokomotiv
   Jeden z významných světových výrobců v oblasti dodávek důlních lokomotiv a jejich příslušenství, společnost FERRIT s.r.o., se rozhodl podpořit svou flexibilitu v dodávkách a zlepšit efektivitu výroby prostřednictvím realizace projektu pokročilého plánování výroby (APS). Partnerem pro realizaci projektu bude společnost LOGIS.
  • Plánování výroby v prostředí automobilového průmyslu s využitím pokročilých technologií
   Dnes již tradiční dodavatel plechových výlisků převážně pro automobilový průmysl, společnost MS technik spol. s r.o., nasazuje pokročilé plánování výroby (APS) s cílem zvýšit svou provozní efektivitu. Implementačním partnerem bude společnost LOGIS.
  • KONŠTRUKTA – Industry inovuje podnikové procesy a podpůrné informační technologie
   KONŠTRUKTA – Industry, akciová spoločnosť, výrobce technologických zařízení pro pneumatikářský průmysl a pro zpracování explozívních materiálů, přijala strategické rozhodnutí o realizaci projektu zaměřeného na zkvalitnění procesu realizace zakázek a zlepšení jeho podpory informačními technologiemi. Na projektu bude spolupracovat se společností LOGIS.
  • LOGIS buduje plánovací systém nové generace pro Timken
   Společnost The Timken Company (OH, USA) se počátkem devadesátých let stala pionýrem tzv. pokročilého plánování (APS), když jako první implementovala produkt i2 Factory Planner dnes už legendární i2 Technologies. Nyní, po dvaceti letech, se Timken rozhodl vybudovat plánovací systém nové generace. Za partnera pro realizaci tohoto projektu si vybral společnost LOGIS.
  • Timken úspěšně provozuje LOGIS Caster Scheduler
   V průběhu uplynulého roku byl ve společnosti The Timken Company realizován projekt implementace softwaru kategorie pokročilého plánování (Advanced Planning and Scheduling – APS). Od září společnost v běžném provozu využívá pro plnění svých provozních cílů LOGIS Caster Scheduler.
  • Společnost MAGO S.A. začala s implementací systému pokročilého řízení a plánování výroby
   Společnost MAGO S.A., nabízející vybavení pro prodejní a skladové plochy, se rozhodla podpořit efektivitu vlastního systému řízení a využít technologie pokročilého plánování (APS). Partnerem při implementaci tohoto projektu je společnost LOGIS. V průběhu projektu, jehož doba realizace je naplánována na pět měsíců, bude implementován systém JDA Factory Planner.
  • Pokročilé plánovací technologie pro efektivní řízení výroby mikroskopů
   Společnost TESCAN, a.s., světový dodavatel přístrojové techniky a vědeckých zařízení, zejména rastrovacích elektronových mikroskopů, se rozhodla využít dotačního programu Evropské unie ICT v podnicích pro zvýšení efektivity plánování a odběratelských vztahů pomocí realizace projektu Implementace systému pokročilého plánování (APS). Vítězem výběrového řízení se stala společnost LOGIS a.s. V rámci projektu bude v následujících sedmi měsících ...