menu
 • Vyhledávání
 • Tisk

  • OMK nasazuje systém pokročilého plánování výroby
   Společnost United Metallurgical Company (OMK) se rozhodla implementovat systém pokročilého plánování výroby. Dodávkou a implementací systému byla pověřena společnost LOGIS. Realizace projektu umožní další zvýšení efektivity řízení podnikových procesů v OMK.
  • Společnost BAST, s.r.o. investuje do zvýšení účinnosti procesu plánování a řízení výroby
   Společnost BAST, s.r.o., zpracovatel a výrobce plechových dílců, svařenců a skříní pro kolejová vozidla bude v následujících šesti měsících realizovat projekt zaměřený na zvýšení účinnosti procesu plánování pomocí systému pokročilého plánování (APS) i2 Factory Planner. Realizace projektu bude probíhat pod vedením společnosti LOGIS.
  • Světový leader ve výrobě profesionální osvětlovací techniky realizuje projekt řízení a plánování výroby se společností LOGIS
   Společnost ROBE lighting s.r.o., přední světový výrobce pohyblivé světelné techniky používané k osvětlování scén koncertů, divadelních představení a dalších kulturních akci, zahájila projekt zaměřený na zvýšení výkonu klíčových podnikových procesů.
  • LOGIS asistuje společnosti Timken při rozvoji zákaznického servisu
   Nasazení pokročilých plánovacích technologií umožní globálně operujícímu výrobci oceli dosáhnout nové úrovně zákaznického servisu a provozní efektivity.
  • MSV Metal Studénka řeší rostoucí složitost řízení nasazením APS
   MSV Metal Studénka, a.s., výrobce zápustkových výkovků a podsestav pro železniční průmysl, na přelomu let 2008 a 2009 významně posílil a modernizoval své výrobní kapacity. Velká investice do výrobních zařízení však vyvolává změny, které zvyšují složitost řízení procesu realizace zakázek. Aby se zajistilo optimální využívání nových kapacit, rozhodla se společnost, souběžně s investicemi do výrobních ...
  • Michael J. Hilbrich jmenován do funkce Vice President of Metals společnosti LOGIS
   LOGIS dnes oznámil, že Michael J. Hilbrich byl jmenován do funkce Vice President of Metals.
  • PAPCEL odstartoval projekt implementace APS
   Společnost PAPCEL, a.s., tradiční český výrobce strojů a technologických zařízení pro papírenský průmysl se rozhodl zvýšit účinnost svého systému řízení. Během následujícího cca půl roku budou v tomto podniku nasazeny technologie pokročilého plánování (APS). Implementačním partnerem tohoto projektu je společnost LOGIS. Během projektu bude provedena implementace systému i2 Factory Planner.
  • BONATRANS zvyšuje svoji provozní efektivitu
   BONATRANS GROUP a.s., největší evropský výrobce železničních kol a dvojkolí, nasadí technologie pokročilého plánování (APS), aby zvýšil průtočnost procesu plnění zakázky a využil tak ještě lépe svých tržních příležitostí. Implementace systému i2 Factory Planner od i2 Technologies bude provedena společností LOGIS v průběhu roku 2008.
  • Implementace APS ve společnosti MEDIN
   Společnost MEDIN, a.s., tradiční český výrobce lékařských nástrojů se rozhodl podpořit účinnost svého systému řízení využitím technologií pokročilého plánování (APS). Implementačním partnerem tohoto projektu je společnost LOGIS. Během projektu, jehož dokončení je plánováno na konec tohoto roku, bude provedena implementace systému i2 Factory Planner.
  • SES nasazuje pro zvládnutí růstových příležitostí APS technologie
   Strojírenská firma SLOVENSKÉ ENERGETICKÉ STROJÁRNE a.s. (SES a.s.), člen skupiny J&T, má před sebou významné příležitosti růstu objemu zakázek. Podmínkou dobrého zvládnutí těchto příležitostí je ale zajištění vyšší kvality řízení procesu realizace zakázek. Pro zajištění tohoto požadavku budou nasazeny nástroje pokročilého plánování od i2 Technologies. Implementačním partnerem projektu je společnost LOGIS.