menu
 • Vyhledávání
 • Tisk

  • Prestižní ocenění projektu APS v Třineckých železárnách
   Projekt pokročilého plánování hutní výroby v Třineckých železárnách se jako jediný evropský projekt stal laureátem prestižní soutěže THE COMPUTERWORLD HONORS PROGRAM v kategorii „Manufacturing“ za rok 2007. Generálním dodavatelem byla společnost IBM. Subdodávka implementace byla provedena společností LOGIS, která vedle software od i2 Technologies uplatnila též vlastní informační technologie.
  • Projekt implementace APS v Třineckých železárnách IT Projektem roku 2006
   Projekt implementace pokročilého plánování hutní výroby ve společnosti TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY implementovaný společností LOGIS se stal IT Projektem roku 2006.
  • WALTER ENGINES ladí s LOGISem výkon procesu plnění zakázek
   Společnost WALTER ENGINES, tradiční výrobce leteckých motorů, zahájila projekt, jehož cílem je zvýšení spolehlivosti dodávek a zvýšení průchodnosti výroby. Tento účel bude naplněn prostřednictvím kvalitativní změny procesu plánování a řízení výroby s využitím systému pokročilého plánování i2 Factory Planner od společnosti i2 Technologies. Partnerem při realizaci tohoto projektu je společnost LOGIS.
  • ŽĎAS bude využívat systém pokročilého plánování a rozvrhování výroby od společností IBM, LOGIS a i2 Technologies
   Počátkem roku 2006 byl ve strojírensko-metalurgickém komplexu ŽĎAS, a.s. se sídlem ve Žďáru nad Sázavou zahájen projekt implementace systému pokročilého plánování a rozvrhování výroby. Dodavatelem tohoto projektu je společnost IBM Česká republika a její alianční partner, společnost LOGIS. Implementovaným produktem je i2 Factory Planner od společnosti i2 Technologies. Projekt má za cíl zejména zlepšit výkonové ...
  • VOP-026 Šternberk, s.p. implementuje systém pokročilého plánování
   VOP-026 Šternberk, s.p., přední český vojenský opravárenský podnik podepsal se společností LOGIS smlouvu o dodávce a implementaci systému i2 Factory Planner pro pokročilé plánování výroby.
  • TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY realizují projekt pokročilého plánování a rozvrhování
   Společnost TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s. (TŽ) realizuje se společností IBM Česká republika a LOGIS projekt na dodávku a implementaci systému pokročilého plánování a rozvrhování výroby. V rámci projektu jsou implementovány technologie společnosti i2 Technologies Inc. (i2) pro pokročilé plánování a rozvrhování hutní výroby. Projekt bude probíhat do poloviny roku 2006 a jeho účelem je zvýšení konkurenceschopnosti ...
  • Zvyšování výkonu hlavního podnikového procesu v ZVVZ
   Jihočeská společnost ZVVZ a.s. ve spolupráci se společností LOGIS realizuje rozvojový projekt zaměřený na zvýšení výkonu procesu plnění obchodních případů. V rámci projektu se uplatňují informační technologie pro pokročilé plánování výroby i2 Factory Planner a pokročilé plánování projektů LOGIS Enterprise Manager.
  • Aluminium Konin – Impexmetal S.A. implementuje pokročilé plánovací technologie
   Společnost Aluminium Konin – Impexmetal S.A., jediný polský výrobce hliníku, přistoupil v rámci svého programu rozvoje podniku k realizaci projektu pokročilého plánování a rozvrhování (APS – Advanced Planning and Scheduling) při využití řešení i2 Factory Planner americké společnosti i2 Technologies. SPIN dodává tento projekt ve spolupráci se svým partnerem, českou společností LOGIS, která má bohaté ...
  • TOKOZ dokončil implementaci systému pokročilého plánování
   Přední dodavatel zabezpečovacích mechanismů, nábytkového a stavebního kování, komponent pro automobilový průmysl, společnost TOKOZ, ukončila projekt implementace systému pokročilého plánování (APS) i2 Factory Planner. Dodávku informačních technologií a jejich implementaci provedla společnost LOGIS.
  • APS v Hayes Lemmerz Autokola: rychle a účinně
   Společnost Hayes Lemmerz Autokola implementovala a využívá APS systém i2 Factory Planner. Provedení implementace svěřila společnosti LOGIS. Projekt byl realizován v rychlém tempu a přinesl velmi dobré výsledky v podobě snížení zásob a zlepšení zákaznické spokojenosti.